Najlepszą jakość drobiu gwarantują wyłącznie zaufani dostawcy.

Verkap Plus Sp. z o.o. to firma, która służy swoim wieloletnim doświadczeniem oraz ogromną wiedzą z zakresu hodowli drobiu ras rzeźnych oraz kaczek typu Pekin i Barbarie (piżmowych).

Odpowiednio dobrane systemy rozwiązań w zakresie wyposażenia ferm drobiarskich oraz właściwy sposób tuczu zapewnia skuteczność produkcji oraz pewność, że kury i kaczki hodowane są w warunkach właściwych dla tego typu produkcji.

Stała cyrkulacja powietrza zapewnia dogodne warunki ptactwu i sprawia, że w sektorach zbiorowych nie panuje dokuczliwy zaduch.

W naszej ofercie znajdują się m.in.: systemy pojenia i karmienia drobiu, a także odpowiedni system ogrzewania. Wykorzystujemy innowacyjne technologie, które pozwalają na unowocześnienie i usprawnienie produkcji. Jednocześnie na naszej fermie stosowane są różne systemy wentylacji przemysłowej. Stała cyrkulacja powietrza zapewnia dogodne warunki ptactwu i sprawia, że w sektorach zbiorowych nie panuje dokuczliwy zaduch. Zarówno ogrzewanie jak i wentylacja kurników, to kluczowe elementy prowadzenia sprawnej hodowli, co później również odbija się na jakości mięsa, jaj czy pierza.

Plastikowe i drewniane ruszta dla drobiu spełniają istotną rolę w odchowie kur i kaczek.

Verkap Plus Sp. z o.o. wykorzystuje w produkcji poidła dzwonowe i kropelkowe dla drobiu firmy Impex – jest to istotne z punktu widzenia stałego dostępu ptactwa do bieżącej wody co jest ogromnym wsparciem dla każdej nowoczesnej hodowli.

Zarówno ogrzewanie jak i wentylacja kurników, to kluczowe elementy prowadzenia sprawnej hodowli

Zarówno linia żywienia jak i pojenia ma ogromne znaczenie dla powodzenia produkcji pod każdym względem. Znaczną część naszej działalności stanowi hodowla kurcząt rzeźnych oraz kaczek Barbarie.

Dodatkowo zajmujemy się profesjonalnym odchowem kur nieśnych. Wyspecjalizowane rasy kur niosek znoszą do 300 jaj w ciągu roku. Jest to ogromna odpowiedzialność dla każdego producenta, aby zapewnić odbiorcom produkt uzyskany w najwyższych standardach jakości i higieny. Dlatego właśnie nasza firma zwraca uwagę na każdy element zabiegów hodowlanych zarówno w odniesieniu do produkcji rzeźnej kurcząt, kur niosek oraz kaczek.

Współpracujemy z wieloma partnerami handlowymi, którzy ufają nam już od wielu lat i mają pewność oraz gwarancje, że nasza produkcja nie tylko spełnia wszystkie wymogi hodowli tego typu, ale przede wszystkim odznacza się wysoką jakością, którą doceniają również konsumenci.