Skuteczny system oświetlania to kluczowy czynnik funkcjonowania każdej fermy.

Na skuteczność produkcji drobiu z przeznaczeniem na mięso, jaja bądź pierz ma wpływ bardzo wiele czynników. Uchybienie jednego z nich może nieść za sobą poważne konsekwencje. Dlatego tak ważne jest staranne dopasowanie wszystkich elementów w poszczególnych sektorach kurnika, aby nie dopuścić do podwyższonych ubytków zwierząt.

Do takiego stanu przyczynić się mogą: zbyt duża wilgotność, za niska temperatura, czy niestaranne utrzymanie czystości. Pierwszą poważną konsekwencją są choroby drobiu, które mogą spowodować znaczną minimalizację stada. Do takiego stanu rzeczy może się również przyczynić niewłaściwe oświetlenie kurnika, które reguluje również kwestie ciepłoty w jego wnętrzu. Przy dużym nagromadzeniu zwierząt, regulacja oświetlenia to bardzo ważny czynnik, który należy bezwzględnie kontrolować.

Pierwszą poważną konsekwencją niedoświetlenia kurnika są choroby drobiu, które mogą spowodować znaczną minimalizację stada.

Dlatego też niezwykle istotne jest, aby wybrane rozwiązanie gwarantowało skuteczny system oświetlenia, wentylacji, izolację przed anomaliami temperatury oraz przed przeciągami.

Verkap Plus Sp. z o.o. wykorzystuje w produkcji innowacyjną technologię, która sprzyja skutecznemu i bezpiecznemu hodowaniu kurcząt rzeźnych, kur niosek oraz kaczek piżmowych (Barbarie). W swojej codziennej pracy wykorzystujemy nie tylko nowatorskie rozwiązania w zakresie oświetlenia, ale również poidła dzwonowe i kropelkowe dla drobiu firmy Impex – jest to istotne z punktu widzenia stałego dostępu ptactwa do bieżącej wody.

Na naszej fermie stosowane są różnego rodzaju systemy wentylacji. Z kolei systemy karmienia firmy Val-cospełniają swoją rolę w zakresie sukcesywnego karmienia ptaków. Zarówno linia żywienia jak i linia pojenia ma ogromne znaczenie dla powodzenia produkcji pod wieloma względami.

Przy dużym nagromadzeniu zwierząt, regulacja oświetlenia to bardzo ważny czynnik, który należy bezwzględnie kontrolować.

W naszej ofercie znajdują się m.in.: systemy pojenia Impex i karmienia Val-co, a także system ogrzewania Ermaf, z kolei najwyższą jakość systemu oświetlenia kurników gwarantuje firma Agrilight, którawykorzystuje najnowszą wiedzę na temat zapotrzebowania ptaków w światło dzięki czemu uzyskujemy na naszych fermach bardzo dobre wyniki produkcyjne przy maksymalnych oszczędnościach w zużyciu energii. Wykorzystujemy innowacyjne technologie, które pozwalają na unowocześnienie i usprawnienie produkcji drobiu. Dbamy o zdrowie i bezpieczeństwo naszych zwierząt, a za tym idzie oferta produktów najwyższej jakości.

Wykorzystujemy innowacyjne technologie, które pozwalają na unowocześnienie i usprawnienie produkcji drobiu.

Nasi partnerzy handlowi, cenią sobie wieloletnią współpracę z firmą Verkap Plus Sp. z o.o. Jesteśmy lokalnym liderem wśród producentów drobiu. Gwarantujemy najlepszą jakość produktów. Na naszych fermach zainstalowaliśmy wiele innowacyjnych rozwiązań, które pomagają nam spełnić wszelkie wymogi jakościowe oraz przyjęte standardy nakreślone przez europejskie przepisy prawa.

Nasi klienci mają pewność, iż otrzymują produkt zgody z oczekiwaniami, który jest efektem pracy ekspertów w swojej dziedzinie.